İngiltere'nin Favori Şarj Ürünleri Markası incore Türkiye'de

Cep telefonları ve diğer mobil cihazların hayatımızda çok daha fazla önem arzettiği günümüzde mobil cihazlarımızın güvenli şarj ürünleri ihtiyacı zirve yaptı. Bu ihtiyaçla birlikte Dünya’nın önde gelen şarj ürünleri markaları da Türkiye mobil aksesuar pazarına giriş yapmaya başladı.

Gega Elektronik Güvencesi İle

İngiliz şarj ürünleri markası Incore’da, Anker eski Türkiye Distibütörü Gega Elektronik aracılığı ile Türkiye pazarına iddialı bir giriş yaptı. İddialı diyoruz çünkü Incore inPower Serisi taşınabilir şarj cihazları, Türkiye’deki ilk Power Delivery özellikli powerbanklar olmalarından dolayı rakiplerinden ayrılıyor.

Bildiğiniz üzere yalnızca Android cihazlar Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisi ile hızlı şarj protokolünü desteklemekte idi. Apple’ın A11 Bionic işlemcisi ile beraber iOS cihazlar ( iPhone 8, 8 Plus ve X’den itbaren) Power Delivery hızlı şarj protokolünü deteklemeye başladı.

Incore inPower 10000 PD QC 3.0 ve 20000 PD QC 3.0 modelleri yeni nesil IOS cihazları, örneğin iPhone X’i 30 dakikada %50 şarj edebiliyor. 

MFI Sertifikarlı Ürünler

Aynı anda Android cihazların için hızlı şarjı desteklemesi de sadece Incore’un inPower PD QC 3.0 serisine özgü bir özellik Ayrıca Incore’un inLine serisi şarj kabloları örgülü ve sağlam gövde yapıları ve Apple MFI Lisanslı ürünleri ile cihaz üreticilerinden onaylı.

Dolayısı ile cihazlarınızda bu aksesaur uyumsuzdur uyarısı almıyorsunuz. Onaylı bir kablo ile güvenli bir şarjın gönül rahatlığı paha biçilemez.

Lisanslı olmalarına ragmen en uygun fiyatlı ürünler olmalarından bahsetmedik bile…

Alışverişe şimdi başlayabilirsiniz. 

Kategoriler

Bu site EticaretShop eticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.